SSS

Burada Cryptolocker virüsü ile ilgili sıkça karşılaştığımız soruları ve cevapları bulabilirsiniz. Siz de merak ettiklerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

CryptoLocker genelde sahte PTT, TTNET yada Türkcell faturası olarak gelmektedir. Gelen maildeki faturayı açarsanız bilgisayarınızdaki tüm dosyalar çok güçlü yöntemle Cryptolanacaktır. Ardından sizden 900-1800TL civarında bitcoin ödemesini yapmanızı ve dosyalarınızı çözmeniz için gerekli yazılımı göndereceklerini içeren bir talimat çıkacaktır karşınıza. Bu durumda kesinlikle ödeme yapmayınız ve kesinlikle dosyalarınızı kendi çabanızla kurtarmaya çalışmayınız. Yapısı ile oynanmış dosyaları kurtarabilme imkanımız yoktur.

Bilgisayarınıza CryptoLocker bulaştıktan hemen sonra lütfen bilgisayarınızın network kablosunu çıkartın. Karşınıza tüm dosyalarınız CryptoLocker ile şifrelenmiştir uyarısı geldiyse virüs bilgisayarınızda hemen hemen tüm dosyaları cryptolamış ve kendini imha etmiştir. dosya@cryptolocker112.com adresine cryptolanmış bir adet word, excel yada pdf dosyası gönderin. 15-45Dk içerisinde analizini yapıp size bilgi verelim. Firmamız İstanbu / Ataşehir deki ofisinde kesin ve garantili çözüm hizmeti vermektedir. Tüm müşterilerimiz ofisimizde CryptoLocker çözüm işlemlerini yaptırabilirler. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz ofisimize gelebilir, bilgisayarlarını gönderebilir yada uzak bağlantı yolu ile hizmet alabilirler.

Cryptolanmış dosyalarınzın çözümü için lütfen bize dosya@cryptolocker112.com adresinden 2 adet şifrelenmiş (Word, Excel yada PDF) dosyanızı iletişim bilgileriniz ile birlikte gönderiniz. Yapılacak olan analiz işlemi 15 - 45dk sürmektedir. Analiz işleminin ardından size geri dönüş yapıyor olacağız.

Sahte fatura mailleri ve RDP hack yöntemi ile bulaşan CryptoLocker virüsünün tüm versiyon ve varyantlarına çözüm üretebiliyoruz. 2 farklı çözüm yolumuz mevcuttur. Dilerseniz tüm dosyalarınızı yada sadece muhasebe programınıza ait database leri kurtarabiliriz. Her iki tercih için farklı maliyetler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

CryptoLocker virüsü %100 kesin çözüm diye bildirim yapacaktır ve sizden 900 - 1800 TL arasında ödeme yapmanızı isteyecektir. Bu durumda kesinlikle ödeme yamanız tavsiye edilmez. Ödeme yapıp dosyalarını kurtaramayan bir çok müşterimiz bulunmakta. Bu sebepten günde 10 dan fazla telefon almaktayız.  Firmamız İstanbu / Ataşehir deki ofisinde kesin ve garantili çözüm hizmeti vermektedir.   


Positive SSL