CryptoLocker Dosya Kurtarma

Cryptolocker (crypt0l0cker) bulaşmış sisteminize dosyalarınızı kurtarmak adına kesinlikle bir işlem yapmayınız. Cryptolocker (crypt0l0cker) virüsü bulaşan bilgisayarınızı kullandığınız ağda başka bilgisayar var ise virüsün bulaştığı bilgisayarınızın ağ kablosunu çekin. Cryptolanmış Word, Excel yada PDF dosyalarınızdan birini info@bilisim112.com adresine iletişim bilgileriniz ile birlikte gönderin. Gerekli analiz işlemlerini yaptıktan sonra 15-45Dk arasında size kesinlikle dönüş yapmış olacağız. 

Analiz sonucunda gönderdiğiniz analiz dosyasının çözülmüş halini size tekrar mail ile gönderip ardından size telefon ile ulaşacağız. Size ileteceğimiz teklifi kabul ettikten 1 saat sonra destek ekibimiz bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp tüm dosyalarınızı otomatik olarak çözecektir.

Mail göndermede sorun yaşıyorsanız lütfen Alpemix programını bilgisayarınıza yükleyin, id ve parola bilgisini telefon ile bize iletin. Analiz dosyasını bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp alalım.

Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz belediyeler, devlet kurumları, bilişim firmaları ve Türkiyenin önde gelen büyük firmaları referanslarımız arasında bulunmaktadır. Detaylı referans bilgisini firmamızı arayarak alabilirsiniz.

 


Positive SSL